25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
LajmeShowbiz

Anita Haradinaj befason moderatorin: Më vjen keq që s’ja kam bo qejfin gjyshes me u martu me ty

Moderatorja e njohur për publikun, Anita Haradinaj ka befasuar si e ftuar në “Libero” me Resul Sinanin. Ajo përderisa po bisedonte me moderatorin i tregoj atij dëshirën që kishte gjyshja e saj për ta parë së bashku me të.

“Ne kemi punu shumë së bashku. Më vjen keq që nuk ia kam ba qejfin gjyshes me u martu me ty”, tha ajo.

Kjo deklaratë e saj u prit me të qeshura nga moderatori, Resul Sinani. Kujtojmë se Anita është e martuar me ish kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj.

 

Related posts

Serbët e “shpallin” Asociacionin e Komunave serbe në Jarinje

dardanianews

Balaj: Kurti po harron që vet për herë të parë ia dha dy ministri Listës Serbe dhe emëroi një këshilltar serb

dardanianews

Ky person është i pakënaqur me Xhulin, ia thotë në sy

dardanianews