28.1 C
New York
July 12, 2024
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Anita për Ramushin: Rri drejt zoti s’ta hup, boston n’mes t’dimrit!

Anita Muçaj, gruaja e ish- kryeministrit Ramush Haradinajt ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Në foton që ajo ka publikuar shihet ish-kryeministri Haradinaj teksa shijon shalqi, shkruan Indeksonline.

“Rri drejt zoti s’ta hup… gjen boston n’mes t’dimrit”, ka shkruar ajo në fotografinë e shpërndarë në Instastory. /Indeksonline/

Related posts

Birra e mish, hetuesit e krimeve të rënda në Pejë darkë për qefi, dy ditë pas vrasjes së trefishtë në Gllogjan!

dardanianews

Haki Abazi nuk përmbahet: E quan Isa Mustafën komunist parazit dhe e krahason me Rrahman Morinën

dardanianews

NËNA E BUTRINITIT ISHTE SHKAKU? JA PSE U NDA KIARA TITO NGA KËNGËTARI

dardanianews