23.2 C
New York
June 28, 2022
DardaniaNews
Featured Sport

Ronaldo kthehet në “Santiago Bernabeu”

Cristiano Ronaldo tashmë gjendet në ‘Santiago Bernabeu’.

Ashtu siç u raportua, Cristiano Ronaldo do ta përcjellë nga afër El Clasicon mes Real Madridi dhe Barcelonës.

Kjo është hera e parë që Ronaldo kthehet në Madrid, në Bernabeu, pas largimit drejt Juventusit në vitin 2018.

Ai tashmë është ulur në vendin e tij të zakonshëm, kur mungonte apo trajnerët kohë pas kohe e linin për të pushuar dhe po pret daljen e skuadrave në fushë.

Related posts

Publikohen detaje: Kur nis aplikimi për 10% e Trustit dhe kush përfiton

dardanianews

Lajm i mirë për Mësimdhënësit, ky është vendimi i fundit i Qeverisë për ta

dardanianews

Carla Del Ponte kërkon urdhër arrest për Putinin: Ai është një kriminel lufte

dardanianews