16.5 C
New York
June 7, 2023
DardaniaNews
FeaturedSport

Ronaldo kthehet në “Santiago Bernabeu”

Cristiano Ronaldo tashmë gjendet në ‘Santiago Bernabeu’.

Ashtu siç u raportua, Cristiano Ronaldo do ta përcjellë nga afër El Clasicon mes Real Madridi dhe Barcelonës.

Kjo është hera e parë që Ronaldo kthehet në Madrid, në Bernabeu, pas largimit drejt Juventusit në vitin 2018.

Ai tashmë është ulur në vendin e tij të zakonshëm, kur mungonte apo trajnerët kohë pas kohe e linin për të pushuar dhe po pret daljen e skuadrave në fushë.

Related posts

Milaim Zeka ia publikon Tomë Gashit një dokument: Ke qenë gjykatës i Millosheviqit

dardanianews

Vajza e Lutfi Hazirit, Lotina shfaqet pa sytjena dhe ekspozon gjoksin

dardanianews

Ky është numri i vendeve që Vjosa Osmani po pretendon t’i ketë në listën Zgjedhore të Vetëvendosjes!

dardanianews