25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
Kronika e zezë

Arrestohet 35 vjeçari në Prishtinë, dyshohet për ngacmime seksuale, mashtrim dhe prezantim i rrejshëm!

Me datën 05.06.2020 nga hetuesit policor të stacionit të Jugut në Prishtinë, është arrestuar një person i dyshuar për veprat Mashtrim, Prezantim i rrejshëm, dy raste: Ngacmim Seksual (të raportuara në prill -maj 2020 )dhe  një rast të Dhunimit të raportuar në vitin 2018.

I dyshuari R.S (mashkull) 35 vjeç, i cili dyshohet me bazë të jetë i përfshirë në veprat e sipërshënuara, pas marrjes së autorizimit nga ana e prokurorit  është dërguar në qendrën e mbajtjes, ndërkohë që hetuesit policor janë duke ndërmarrë te gjitha veprimet e nevojshme procedurale.

 

Related posts

Shkoi për të fjetur gjumë, por nuk u zgjua më, ndërron jetë 18- vjeçari (EMRI

dardanianews

I martuar dhe me dy fëmijë në Kosovë, zbulohet se kush ishte gruaja që ndodhej në Ferrarin e Dj shqiptar që humbi jetën tragjikisht

dardanianews

Nga gjaku te salca/ I vrau dhe trupat i treti në acid, arrestohet pas 17 vitesh arrati vrasësi i “Ndraghetës”, ja puna që bënte për tu kamufluar në Francë

dardanianews