14.9 C
New York
May 30, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajmi i fundit

Avokati i njohur: Sapo më kërcënoi Sami Lushtaku, ai është nisur për te shtëpija ime

Avokati, Gazmend Halilaj sonte është ndjerë i frikësuar pas një kërcënimi që ai po thotë se i është bërë nga kryetari i Degës së Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Sami Lushtaku.Halilaj në profilin e tij në Facebook, ka shkruar se ka marr një telefonat nga Lushtaku.Përmes këtij postimi, avokati Halilaj thotë se kryeari i PDK-së, është nisur për tek ai.

Miq Sami Lushtaku më kanosi, dhe sipas tij u nus në drejtim timin”, ka shkruar Halilaj.Por përvëc këtij njoftimi, Halilaj e ka sfiduar Lushtakun duke i thënë “Hajde”.“O Sami Lushtaku je vetëm një leckë për mua, hajde”, ka shkruar Halilaj.

Related posts

Minutat e fundit të jetës së George Floyd, vdekja e të cilit ndezi protestat e dhunshme në SHBA

dardanianews

Ekskluzive: Vjen rikthimi i madh nga Kemal Ademi, tani bën kërkesë t’i bashkohet Kosovës

dardanianews

Autobusi nga Kosova me 80 turistë përplaset në Vlorë

dardanianews