25.4 C
New York
June 28, 2022
DardaniaNews
Featured Lajmi i fundit

Avokati i njohur: Sapo më kërcënoi Sami Lushtaku, ai është nisur për te shtëpija ime

Avokati, Gazmend Halilaj sonte është ndjerë i frikësuar pas një kërcënimi që ai po thotë se i është bërë nga kryetari i Degës së Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Sami Lushtaku.Halilaj në profilin e tij në Facebook, ka shkruar se ka marr një telefonat nga Lushtaku.Përmes këtij postimi, avokati Halilaj thotë se kryeari i PDK-së, është nisur për tek ai.

Miq Sami Lushtaku më kanosi, dhe sipas tij u nus në drejtim timin”, ka shkruar Halilaj.Por përvëc këtij njoftimi, Halilaj e ka sfiduar Lushtakun duke i thënë “Hajde”.“O Sami Lushtaku je vetëm një leckë për mua, hajde”, ka shkruar Halilaj.

Related posts

Vucic nga Stambolli: Shqiptarët po përgatiten të përzënë serbët nga Kosova

dardanianews

Milaim Zeka thotë se i arrestuari i parë nga Specialja dyshohet për vrasjen e një zyrtari të lartë të LDK’së

dardanianews

Presidentja e Kosoves “Shote Galica” shqiptare po ja thote troç ne sy kete gje serbise dhe kjo gje po i shqeteson ata

dardanianews