18.7 C
New York
June 28, 2022
DardaniaNews
Featured Showbiz

Avokatja seksi pozon vetëm me brekë të zeza, reklamon të pasmet bombastike

Juristja seksi, Redona Koçi, di gjithmonë se si të tërheqë menjëherë vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë.

Mjafton një postim në “Instagram” dhe të gjithë sytë janë te modelja seksi.

View this post on Instagram

#wildthoughts 🥀

A post shared by Ree ♒️ ✨ Snap 👻 Redona (@redona_koci) on

E kështu ka ndodhur edhe ditën e sotme, ku Redona ka postuar një pozë mjaft provokuese e joshëse.

Në foton në fjalë, ajo shfaqet vetëm me të brendshme.

View this post on Instagram

#mexicana 🌹

A post shared by Ree ♒️ ✨ Snap 👻 Redona (@redona_koci) on


Mendime të egra”, shkruan juristja seksi në foton që në pak orë ka marrë me mijëra pëlqime.

E sigurisht që fansat nuk ia kanë kursyer komentet, madje edhe ato paksa “hot”.

View this post on Instagram

Catch me by the sea 🏝

A post shared by Ree ♒️ ✨ Snap 👻 Redona (@redona_koci) on

Related posts

Kurti: Ja si e mora vesh për marrëveshjen sekrete Thaçi-Vuçiq

dardanianews

Lajmi i fundit: PZAP vërteton vendimin e KQZ’së, Kurtit dhe të tjerëve s’i lejohet kandidimi

dardanianews

FORMOHET KOALICIONI I RI QEVERISËS NË MAL TË ZI – PJESË E MARRËVESHJES EDHE NJË PIKË PËR KOSOVËN

dardanianews