25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Bajrush Morina: Porosi LDK-së: Mos u ‘përfshini” me Thaçin! Mos u “puthni” me Kurtin

Gazetari dhe publicisti Bajrush Morina ka reaguar përmes një postimi në llogarin e tij në rrjetin social Facebook ku ju është drejtuar LDK-së duke thënë se Rugovistat e Albinit nuk janë e ardhmja e LDK-së së Ibrahim Rugovës, shkruan Botapress.info

Ky është dhe shkrimi i plotë nga ana e Morines:

“LDK-istet e Thacit” e “Rugovistet e Albinit’ nuk jane e ardhmja e LDK-se se Ibrahim Rugoves!

Mos “perfshini” shume me Thacin!

Mos u “puthni” shpesh me Kurtin!

Related posts

Mediat serbe “zbulojnë” skenarët e anëtarësimit të Kosovës dhe Bosnjës në NATO

dardanianews

Lajmërohet Vjosa Osmani me një kërkesë: Mos e luftoni njëri tjetrin

dardanianews

Kosovarit i vidhet në Shqipëri vetura ‘Audi Q7’: ‘Disa persona të armatosur më bllokuan rrugën’

dardanianews