26.7 C
New York
May 26, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

“BBVA 3” i mbushur me çifte, Romeo e Heidi shijojnë momentet me puthje e përqafime

“Big Brother VIP Albania 3”, ka nisur me shumë zhurmë e po vazhdon i tillë.

Ndër të tjera kanë nisur të krijohen edhe shumë çifte, shkruan lajmi.net.

Një raport është krijuar mes Meritonit dhe Ilnisës, e po ashtu mes Bardhit e Sara Gjordenit.

Related posts

Kejvina bën ndryshim të madh në pamje

dardanianews

“Si nata me ditën”, Santiana habit me pamjen natyrale

dardanianews

Edona flet për gjyshin e saj: Thoja mos po pëson infarkt kur m’sheh çikë

dardanianews