7.2 C
New York
April 19, 2024
DardaniaNews
LajmeSociale

Lajmërojeni Policinë nëse e shihni gruan në foto – Dyshohet për shpërdorim të pasurisë

Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për të identifikuar një person të dyshuar.

Nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook, Policia ka bërë me dije se e dyshuara që kërkohet, dyshohet se është përfshirë në një rast “shpërdorim i pasurisë së huaj dhe keqpërdorim i kartelave bankare”, e raportuar në polici në nëntor të vitit 2023.

E dyshuara që po kërkohet

 

E dyshuara që po kërkohet

Për çdo informatë që mund të çojë në identifikimin e personit apo vendodhjes së saj, kontaktoni Policinë në numrin e telefonit: 192.

/GazetaSinjali/

Related posts

Adriatik Kelmendi: Nëse s’bën të mbahen dasma e ahengje, atëherë si mund të mbahen zgjedhjet këtë verë?

dardanianews

Vjen reagimi i ashpër i Vjosa Osmanit pas shkarkimit të saj

dardanianews

Mesazhi i kryeministrit Hoti nga Uashingtoni, përmes fotografisë së Ibrahim Rugovës

dardanianews