28.1 C
New York
July 12, 2024
DardaniaNews
LajmeSociale

Lajmërojeni Policinë nëse e shihni gruan në foto – Dyshohet për shpërdorim të pasurisë

Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për të identifikuar një person të dyshuar.

Nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook, Policia ka bërë me dije se e dyshuara që kërkohet, dyshohet se është përfshirë në një rast “shpërdorim i pasurisë së huaj dhe keqpërdorim i kartelave bankare”, e raportuar në polici në nëntor të vitit 2023.

E dyshuara që po kërkohet

 

E dyshuara që po kërkohet

Për çdo informatë që mund të çojë në identifikimin e personit apo vendodhjes së saj, kontaktoni Policinë në numrin e telefonit: 192.

/GazetaSinjali/

Related posts

Besian Mustafa Godet Klanet Në LDK: Humbje, Përçarje, Degradim… Kundër Interesit Të LDK-Së, Të Qytetarëve, Jo Interesin E Kosovës!

dardanianews

Identiteti kombëtar dhe religjioni te shqiptarët

dardanianews

Vjedhje e votave me “trenin bullgar”/ Bekim Jashari ka këtë thirrje për Prokurorinë

dardanianews