April 19, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Befasi e madhe, Mësohet partia e Vjosa Osmanit, ajo prishet keq me Isa Mustafen

Ish kandidatja për kryeministër ne radhët e LDK-se Vjosa Osmani, është politikania me e përfolur ne këto momente pasi ajo doli kundër qëndrimeve te LDK-se për mocionin e mosbesimit ndaj LVV-se, dhe ajo është duke u kryqëzuar edhe nga aktivistet.
Aktivistet e LVV-se, shpesh janë shprehur pro se ajo duhet te kaloje ne partin e tyre, por ka edhe nga kryesia e LVV-se te cilët i kanë deshiruar mirseardhje.

Related posts

Paralajmërohet protestë ndaj vendimit të qeverisë Kurti

dardanianews

Video e re nga përballja e Abazoviqit me protestuesit, shpërthejnë fyerjet anti-shqiptare

dardanianews

Milaim Zeka: Këto janë informacionet e mia për presidentin e ri dhe shkuarjen në zgjedhje të parakohshme!

dardanianews