8.3 C
New York
April 22, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Befasi e madhe, Mësohet partia e Vjosa Osmanit, ajo prishet keq me Isa Mustafen

Ish kandidatja për kryeministër ne radhët e LDK-se Vjosa Osmani, është politikania me e përfolur ne këto momente pasi ajo doli kundër qëndrimeve te LDK-se për mocionin e mosbesimit ndaj LVV-se, dhe ajo është duke u kryqëzuar edhe nga aktivistet.
Aktivistet e LVV-se, shpesh janë shprehur pro se ajo duhet te kaloje ne partin e tyre, por ka edhe nga kryesia e LVV-se te cilët i kanë deshiruar mirseardhje.

Related posts

Fantastike: Në këtë kohë paniku, veterani i UÇK-së Gzim Hasani ofron 5000 kg miell falas për 100 familje skamnore

dardanianews

Kosova e Shqipëria më të dobëtat në Ballkan për luftimin e korrupsionit

dardanianews

FILOZOFI I VV-SË VAZHDON TË TALLET ME LUFTËN E HARADINAJT DHE VËLLEZËRVE TË TIJ

dardanianews