15.7 C
New York
September 25, 2023
DardaniaNews
Showbiz

Befason Adelina, nuk e përjashton ndarjen me bashkëshortin (VIDEO)

Adelina Tahiri ishte një nga të ftuarat e mbrëmjes në spektaklin e argëtimit “Zemër Luana”.

E vendosur përballë sfidës së zemrës me pyetje mjaft pikante rreth dashurisë e marrëdhënies me bashkëshortin e saj, Adelina surprizoi të gjithë publikun me deklaratat e saj.

Këngëtarja i habiti të gjithë teksa në sfidën e zemrës zbuloi se ajo dhe bashkëshorti i saj nuk janë në momentin më të mirë të marrëdhënies së tyre, madje mund të vijë edhe ndarja nëse situata mes tyre vazhdon kështu.

VIDEO KËTU

Olsi Byluku: “Cilin do veçoje si momentin më të keq në marrëdhënien tuaj 9 vjeçare? Na thuaj momentin”

Adelina Tahiri: “Ndoshta për momentin!”

Bes Kallaku: Na trego një rast që ke menduar ndarjen?

Adelina Tahiri: “Gjithë ne qe jemi çifte që kemi kaluar një periudhë të gjatë bashkë. ka momente edhe kur zihemi dhe kur themi është fundi dhe asnjëherë nuk ndodh ajo. Por që ta mendoj, ta mendoj ndarjen; nga e mira askush nuk ik realisht. Ndaj nuk e kam menduar ndarjen, por edhe mund të vijë!”

Menjëherë pas kësaj sfide Adelina shtoi duke thënë: “Kur jam keq s’mund të them që jam mirë!”, duke deklaruar që po e vuante këtë moment.

/GazetaSinjali/

Related posts

Ylli çmendet pas Elvanës dhe harron që është në koncert, video bëhet virale

dardanianews

Oriola dhe motra e saj ‘tërbojn’ rrjetin, publikojn fotot superseksi sebashku!

dardanianews

Foto/Ja si joshen vajzat nga agjencitë për të punuar si eskorta në Arabi, dalin mesazhet

dardanianews