5.6 C
New York
December 9, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajmeShowbiz

Tërmet i fuqishëm godet Tiranën, kështu reagojnë banorët brenda BBVA

Lëkundje të fuqishme tërmeti u regjistruan sot në mbrëmje në Shqipëri. Sipas EMSC, lëkundjet ishin në magnitudën 5.2 të shkallës Rihter.

Sipas raportimeve, lëkundjet u ndjenë në disa qytete si Tirana, Pogradeci, Lezha dhe Durrësi.

Tërmeti ka tronditur edhe banorët brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania 2.

Ata, pas rënies së tërmetit kanë përqafuar njëri-tjetrit nga frika.

“U dëgjua shumë”, thotë Kristi.

https://vm.tiktok.com/ZMY1pBCa4/

Related posts

Apeli i IKSHP-së: Në Prishtinë, në Brezovicë e Prevallë ka dalje masive të qytetarëve, mund të shpërthejë koronavirusi

dardanianews

Qershor 1997: Momenti kur me granatë u tentua vrasja e Sali Berishës (Video)

dardanianews

Armend Zemaj për herë të parë zbulon një bisedë mes Ibrahim Rugovës dhe Tahir Zemajt, ja çfarë i kishte premtuar presidenti

dardanianews