14.9 C
New York
May 30, 2023
DardaniaNews
ShowbizSport

Bëhet viral momenti kur Mike Tyson mendon se Hasbulla është fëmijë (VIDEO)

20-vjeçari me pamjen e një fëmije të vogël, si pasojë e një sëmundjeje që quhet akondroplazi, ka më shumë se 2 milionë ndjekës në Instagram, ku videot e tij humoristike bëjnë xhiron e botës.

Pas disa grushteve nga Hasbulli, “Majku i hekurt” vendosi që të bënte gjoja sikur i hante veshin, duke rikujtuar episodin e bujshëm ku i hëngri veshin kundërshtarit të tij në ring, Evander Holyfield, në vitin e largët 1997.

Personazhi i famshëm i rrjeteve sociale, Hasbulla Magomedov, firmosi një kontratë 5-vjeçare me UFC para disa javësh. Ai nuk do të ndeshet, por do të shërbejë si promovues i ndeshjeve të ndryshme që do të organizojë UFC-ja.

Related posts

Qindra veta bëjnë tag Alaudin Hamidin, shkak kërcënimi i Xhulit: Gjysa e familjës nuk të ekziston ma…

dardanianews

Mbresa, Stresit: I lyp vota shtetit të Kosovës dhe nuk e njeh (VIDEO

dardanianews

“Një vajzë kosovare është e adhurueshme për aq kohë sa nuk flet”, thotë Bledi Mane

dardanianews