4.2 C
New York
February 2, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

Behgjet Pacolli në jahtë me Vuçiqin, Radojiqiqin dhe zyrtarë të Listës Serbe

Vuciqi dhe Pacolli, foto e “rastesishme”. Kështu thotë opinionisti Agim Vuniqi, i cili ka postuar në rrjetin e tij social Facebook, një foto ku shihet Pacolli me Vuçiqin, Radojiqiqin dhe zyrtarë të Listës Serbe.

Të njëjtën foto e kishte shpërndarë në vitin e kaluar edhe gazetari serb, Miroslav Vujovic, i cili kishte shkruar “Presidenti po kontrollon sa kushton një jaht”.

Kujtojmë se Behgjet Pacolli deklaroi që u frikësua nga shteti i Kosovës për një sulm terrorist mbi avionin e tij, duke bërë kështu që kjo deklaratë të bëj jehonë në mediat serbe.

Image

Related posts

Tayna e “bllokuar” në Miami nuk shqetësohet për koronavirusin, pozon në bikini

dardanianews

Skandaloze: Serbët me shkronjën “Z” heqin flamurin e Kosovës në malin Sharr në Prizren

dardanianews

Nuk ndalet Putin: Ushtria zhvendoset drejt kufirit me Finlandën, kërcënim i hapur për Perëndimin: Do krijoj…

dardanianews