24.7 C
New York
June 21, 2021
DardaniaNews
Featured Natyra

Fotot e papërsëritshme! Çfarë fsheh bota e egër

Wildlife Photography Awards është një garë e madhe për fotografët me fat dhe shumë kafshë miqësore me kameran.

Në këtë artikull, ju do të shihni fituesit karizmatik që na bënë të buzëqeshim.
/top-channel.tv/

Related posts

ErdhiDita e Analistëve, gruaja e Armend Mujës avansohet nga ministrja Rozeta Hajdari

dardanianews

Bajrush Morina: Ja pse “e përkrah” protestën e aktivistëve të Vetëvendosjes?

dardanianews

“Ai përdhunoi edhe 2 shoqet e mia” 15 vjeçarja e dhunuar rrëfen detaje të rënda

dardanianews