19.6 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
FeaturedNatyra

Fotot e papërsëritshme! Çfarë fsheh bota e egër

Wildlife Photography Awards është një garë e madhe për fotografët me fat dhe shumë kafshë miqësore me kameran.

Në këtë artikull, ju do të shihni fituesit karizmatik që na bënë të buzëqeshim.
/top-channel.tv/

Related posts

“UÇK” e “Arnautovic të fala mamit”, tifozët shqiptarë befasojnë serbo-austriakun në duelin e sotëm

dardanianews

VIDEO: Tensione në nisje të protestës, Berisha qëllohet me grusht dhe bie përdhe i gjakosur

dardanianews

Milaim Zeka: Vizita e Kurtit në veri zbuloi rrenën 20 vjeçare të politikës

dardanianews