28.1 C
New York
July 12, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Bledi ‘dhëndër’ Kosove, ja çfarë punon e dashura e tij kosovare

Bledi Mane ishte opinionist i Big Brother Vip Kosova 2.

Ai shpesh është komentuar për deklaratet e tij të dashurisë kundrejt banoreve të këtij edicioni.

Por, mbrëmë në finalen e këtij edicioni të BBVK ai ka treguar se është në lidhje me një djal nga Kosova.

Ai ka treguar se nuk është ende një lidhje serioze dhe vajza punon në librari.

“Kam filluar një lidhje jo shumë serioze në Kosovës, por se si do të eci. Vajza punon në një librari të qytetit.”, tha Bledi./InfoKosova/

Related posts

Fjoralba Ponari prezanton vëllain dhe vajzat u çmendën

dardanianews

Robert Berisha largohet nga ‘Ferma VIP’

dardanianews

Ish gruaja e Bleros Teuta ndan momente të lumtura pranë bashkëshortit

dardanianews