19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Kaderi publikon foton me Lumbardhin, ja ku kanë shkuar

Kaderi dhe Lumbardhi romancën e tyre e filluan brenda shtëpisë me ta famshme në vend.

Ajo pak minuta më parë ka publikuar foton e parë jashtë shtëpisë me Lumbardhin e cila kishte vendosur një zemër të kuqe, shkruan “Kosovarja”.

Kujtojmë se Lumbardhi mbrëmë rrëmbeu edhe çmimin e madh në vlerë prej 144,000.00 euro.

Related posts

Adelina Ismaili krijon huti, flet për lindjen e fesë së re

dardanianews

“Big Brother VIP” rikthehet përsëri këtë muaj, ja surpriza që ka përgatitur produksioni

dardanianews

Ashpërsohet debati ndërmjet Bucit dhe Santianës (VIDEO)

dardanianews