7.2 C
New York
April 19, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Brazilianja më e bukur pa bërë asnjë operacion

mira në botë dhe profili i saj në Instagram ka më shumë se gjysmë milioni ndjekës.
Por emri i saj filloi të përmendej më shpesh pas lidhjes së saj me Lewis Hamilton . Ajo konsiderohet si një nga femrat më tërheqëse në botë dhe të gjithë po flasin për fotot e saj në plazh.

Ajo është vetëm 27 vjeçe, por ambiciet e saj profesionale janë të mëdha. Është shkruar gjatë për lidhjen e saj me Kanye West , por nuk u konfirmua asnjëherë.

Related posts

FOTO: Influencuesja shqiptare si lë vend imagjinatës, i dalin të brendshmet në emision

dardanianews

Linda përpiqet ta dëshmojë se është joshëse për burrat

dardanianews

Dafina Zeqiri publikon foto duke shkëmbyer puthje me të dashurin e ri

dardanianews