April 19, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Vivien shfaqet në tanga, i ‘trullon’ ndjekësit (+16)

Blogerja e njohur shqiptare Vivien Thano, ka ngacmuar ndjekësit me postimin e fundit.

Ajo është kujdesur t’i ekspozojë asetet trupore e zhveshur.

Me tango e maicë të tejdukshme, gjoksin e mbuloj vetëm më duar.

“Ne jemi të gjithë të çmendur këtu”, ishte përshkrimi I imazhit.

Related posts

Nora Istrefi feston ditëlindjen, ja sa vite mbush

dardanianews

E papritur! Ky banor paralajmëron largimin nga shtëpia e Big Brother sonte në prime

dardanianews

Sara trondit me deklaratën: Im atë më ka helmuar! Ka tentuar të më rrëmbejë dhe shantazhuar për 4 vite

dardanianews