22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Buci po i vuan “pasojat” e BBVK, Verona i “hakmerret” keq!

Buci ishte njëri nga banorët më të komentuar të edicionit të dytë të “BBVK”. Ai bëri një lojë me Santianen e cila shkoi thuajse përtej pritshmërive.

Por duket që e dashura e Bucit po ironizon me këtë pjesë.

Në platformën “TikTok” ka publikuar pjesën e këngës të cilën ia ka kënduar Santi Bucit gjatë qëndrimit në “BBVK”.

Gjithashtu ia publikoi edhe ‘pasojat’ të cilat i ka pas daljes.

Related posts

As që ua merr mendja! Ky qytet i shqiptar që mban rekord për femrat beqare dhe me te bukura

dardanianews

Vivien shfaqet në tanga, i ‘trullon’ ndjekësit (+16)

dardanianews

FOTO: Me fustanin ngjitur mbas trupi, Olta Gixhari ‘shkrin’ internetin

dardanianews