22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Lajme

Burrin e Shkurte Fejzës e godet vetura (PAMJE)

Pak momente me parë, burrin e këngëtares, Shkurte Fejza, e ka goditur vetura.

Në pamjet e siguruar nga IndeksOnline, Hajrush Behluli shihet në gjendje shumë të rëndë.

IndeksOnline do të ju mbajë të informuar.

 

Related posts

Burri qëllon për vdekje gruan dhe veten! Arsyeja? Mendonte se kishin koronavirus

dardanianews

Pamje të dhimbshme: Vogëlushja qanë me lot për rrëzimin e Albin Kurtit

dardanianews

Vetëvendosje publikisht thërret protesta, nëse LDK e bën këtë veprim

dardanianews