26.7 C
New York
May 26, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Verona e Bucit: Asnjëherë nuk jam ndjerë e tradhtuar

E dashura e ish banorit të Big Brother VIP Kosova, Bucit, Verona Osmani, në rolin e psikologes ka folur rreth një ligji që pritet të hyjë në fuqi mbi tradhtinë.

Osmani është shprehur se njëri ndër dënimet më të mëdha për një person që tradhton është ta humbas atë person.

Më tutje ajo u pyet se a do ta falte tradhtinë?

Osmani është përgjigjur se këtë gjë nuk mund ta komentoj, ku sipas saj një gjë e tillë nuk i ka ndodhur kurrë.

Unë nuk jam këtu si Verona por si psikologe. Unë nuk mundem me e paragjyku një situatë të cilën nuk e kam kaluar vet, unë asnjëherë nuk jam ndjerë e tradhtuar dhe nuk mund ta jap një koment për një gjë të tillë që nuk e kam përjetuar”, është shprehur Osmani në KosovaToday.

Related posts

BBV nis në janar, por kush janë VIP-at që do shohim në shtëpinë e famshme

dardanianews

Romeo fillon të falet brenda shtëpisë, thotë se do të vazhdoj edhe jashtë

dardanianews

Përmendet edicioni i Kosovës në natën hapëse të BBVA 3, ndjekësit pretendojnë që Ledioni thumboi keq

dardanianews