19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Çika e Luizit dhe Kiares “u rrit” me bo plazh

Luna Mari është vajza bukuroshe e cila i beri prinder për herë të parë Luiz Ejllin dhe Kiara Titon.

Ardhja e saj një jetë para dy muajve, gezoj jo vetëm familjen e shoqërin e ciftit por edhe shumë fasnave, shkruan InfoKosova.

Bukuroshja e vogel tashmë është e njohur në rrjete sociale.

Së fundi Kiara ka publikuar disa fotografi të reja.

Bukuroshja e vogel tashmë është e njohur në rrjete sociale.

Së fundi Kiara ka publikuar disa fotografi të reja.

Mami Kiara shihet bashk me të teksa ndodhën në plazh./InfoKosova/

Related posts

Shqipja “E ndjej vetën të sulmuar seksualisht nga Ganiu”

dardanianews

Azemi ia thotë troç Albës: Jam dashuruar (VIDEO)

dardanianews

Oriola dhe motra e saj ‘tërbojn’ rrjetin, publikojn fotot superseksi sebashku!

dardanianews