25.2 C
New York
July 13, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Cila më hot: E ëma Mimoza apo bija Rozafa?

Këngëtarja Mimoza Mustafa shquhet për paraqitjen unike në skenën e muzikës dhe njihet për elegancën e saj.

Gjithashtu asaj i ka ngjarë edhe vajza Rozafa ku bukuria e saj po çmend mijëra ndjekës në botën e ‘Instagramit’.

Related posts

Monika Lubonja me bikine as në tokë e as në det

dardanianews

Edona James: Po, i kam pa videot “porno” të Linda Halimit

dardanianews

Stresi kërcënon hapur Bledi Manen: Lëri kunjat se ndryshe nuk je aty herën tjetër

dardanianews