23.2 C
New York
July 12, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz i japin fund martesës? Ja cfarë ka ndodhur…

Dje DJ Dagz, një nga DJ më të mirë në vend festoi ditëlindjen e e 32-të.

Siç duket çifti po kalojnë një ‘’krizë’’.

Krejt kjo pasi Einxhel nuk i urojë ditëlindjen Dagzit dhe as nuk u pa e pranishme në festën e ditëlindjes së tij.

Dyshja u bë prindër i një djali simpatik të quajtur Trev.

Related posts

MBULOHET AKTORJA QË PUBLIKOI VIDEON E GRUAS QË U RRAH NË PEJË: NUK E KAM PROBLEM EDHE NËSE NUK PUNOJ

dardanianews

Pornostarja shqiptare që pëlqen basketbollin tregon të pasmet bombastike, 21-vjeçarja një “Santa” seksi për festa

dardanianews

Bora dhe Heidi kunata sa për sy e faqe – unfollow njëra tjetrës

dardanianews