2.3 C
New York
April 22, 2021
DardaniaNews
Featured Showbiz Sociale

‘Çmendet’ e reja, heq pantallonat në mes të Tiranës dhe fton kalimtarët t’i shohin hiret

Një vajzë e re, ka vendosur të provokojë më shumë se kurrë duke hequr pantallonat dhe provokuar çdo kalimtar në kryeqytet.

Në videon e publikuar nga ‘Tirana News’, vajza heq pantallonat dhe më pas bënë lëvizje provokuese.

Në këtë video ajo dëgjohet edhe duke folur dhe më pas ngre zërin duke brohoritur.

 

Pas disa sekondave, ajo vishet dhe vazhdon rrugën.

 

 

Related posts

Përplasen Selmanaj e Vjosa Osmani: Regjia ndalja fjalën, nuk ka t’drejtë të dezinforomojë!

dardanianews

Paralajmëron Luljeta Aliu: Në Kosovë do të ketë trazira

dardanianews

Lëvizja Vetëvendosje ka tri opsione, njëra prej tyre bojkotimi i zgjedhjeve!

dardanianews