22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Derisa Kaderi dhe Lumbardhi nuk përmbahen në lift, shihni çfarë bën Santiana me…

Kaderi dhe Lumbardhi ditë më pare ndanë një fotografi derisa po shijonin momente mes tyre. Por fotografisë në lift nuk iu nda edhe Santiana.

Ajo publikoi fotografi nga lifti duke treguar se çfarë ka veshur. Yjet e “Big Brother” po e shijojnë famën e marrë nga kjo aventurë./Kosovarja/

Shiko foton:

Related posts

Vesa na prezanton me dashurinë e saj të vërtetë

dardanianews

A janë ndarë Sara dhe Ledri? Zbulohet e vërteta e dramës mes çiftit

dardanianews

A do pranoj Luizi të bëhet ministër i Kurtit?

dardanianews