22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Diola Dosti në lidhje zyrtarisht me biznesmenin e njohur, çifti publikojnë foto

Biznesmeni dhe menaxheri i disa këngëtarëve më parë, Erolld Belegu ka postuar sonte disa foto në Instastory ku ka zyrtarizuar lidhjen e tij me dietologen dhe bllogeren Diola Dosti.

Erolldi fotot i ka postuar në InstaStory.

Fillimisht ai ka postuar një fotografi ku shihet dora e Diolës dhe e tij si të lidhur dhe mandej një fotografi tjetër ku Diola e përqafon atë derisa lart fotografisë shkruan: Thjesht Lumturi.

Kujtojmë se Diola përpos nutriciste dhe dietologe është edhe bllogere, derisa vitin e kaluar ajo mori pjesë në Big Brother VIP Albania.

Asokohe ajo tregoi se ka tri vajza nga martesa e saj e mëparshme, martesë kjo po ashtu me një kosovar.

Related posts

“Doktori nuk t’i ka bërë mirë të pasmet”, Linda Halimi e ashpër ndaj Edona Jamesit

dardanianews

Linda Halimi publikon një video ‘të nxehtë’ ,Gati si në ‘OnlyFans’!

dardanianews

Gresa dhe Andi kanë kryer marrëdhënie intime Brenda BBVK?

dardanianews