25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Derisa Meritoni nuk po i ndal puthjet me Ilnisen, ja çfarë po bën ish partnerja e tij Egesta

Meriton Mjekiqi është një nga banorët më të përfolur të Big Brother Vip Albania 3.

Kjo për shkak të historisë që ka treguar për djalin e tij dhe ndarjen me ish partneren.

Meritoni ka filluar një lidhje brenda shtëpisë së BBVA me Ilnisen ku shpesh shihen në momente intime.

Nga ana tjetër Egesta po e jeton jetën e saj duke mos i interesuar për të tjerët.

Ajo ka publikuar një InstaStory ku shihet se ka dal në Vienë me shoqet e saj në një restaurant me pamje të bukur./InfoKosova/

Shiko foton:

Related posts

Bledi Mane dhe Brikey në meshën e Krishtëlindjes

dardanianews

Kush është Bledi Mane, njeriu që ofendoi rëndë kosovarët kohë më parë

dardanianews

Nga aktori amerikan Tom Hanks, te trajneri i Arsenalit, ja VIP-at e infektuar me koronavirus

dardanianews