22.5 C
New York
June 21, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme Showbiz

Djali i Edi Ramës në një lidhje ? Vajza misterioze krah tij në stadium shton dyshimet

Ai ka qenë në stadium për të parë ndeshjen Tirana-Partizani. Në fotot e kapura nga paparazzi Greg dhe vajza misterioze qëndrojnë ulur në krah të njëri-tjetrit me vështrimin nga fusha e gjelbërt.

Kjo foto, ka bërë të shtohen dyshimet e ndjekësve se tashmë djali i kreut të qeverisë është në një lidhje dashurie.

 

 

Related posts

Haziri: Urime për presidenten

dardanianews

Vjen në Kosovë testi që tregon për 10 minuta nëse keni koronavirus

dardanianews

14 raste të reja me koronavirus në Prizren

dardanianews