13.6 C
New York
April 13, 2024
DardaniaNews
Showbiz

“Dukem shumë sexy sot”, Kejvina heq bluzën dhe kërcen në oborr (VIDEO)

Banorja e Big Brother Albania, Kejvina Kthella sot siç duke është zgjuar e lumtur dhe e ka nisur ditën me vallëzim.

Duke e hequr bluzën, ajo sot tha se po e vëren se po duket “shumë sexy”, teksa banorët e tjerë po e shikonin.

Më poshtë gjeni pamjet:

/GazetaSinjali/

Related posts

Ish banorja e BBVK akuza tё rёnda pёr produksionin, zbulon kujt i ёshtё premtuar fitorja kёtё vit

dardanianews

Xhuli ka vendosur të bëhet nuse shtëpie, ka bërë grim e frizurë të rëndë për qejfin e vjehrrës

dardanianews

Violeta Kukaj nis betejën ligjore me ish-burrin, ka angazhuar avokat në Kosovë

adminkosova