5.8 C
New York
March 25, 2023
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Portalet shqiptare: Dalin analizat e Luiz Ejllit, rezultati është problematik

Banori i “Big Brother Vip”, Luiz Ejlli është vënë në fokus të medieve pas diskutimit për shëndetin e tij për shkak të deklaratave kontradiktore të këngëtarit.

Ai i tha Kiara Titos që vuante nga një sëmundje e rëndë, ndërsa në “Prime”, këngëtarin e morën dhe e çuan në spital, ku në më pak se një orë doli përgjigja se ai ishte mirë dhe se analizat kishin dal normale.

Mirëpo portoali “Kryefjala” së fundmi ka publikuar edhe rezultatet e analizave të Luizit, por duke se analizat tregojnë probleme shëndetësore për banorin e BBV2, kjo pasi ka norma të larta te disa.

Një nga analizat që ka dalë mbi normë, është neutrofile, një shenjë që tregon disa sëmundje që vuan një person

Disa mjekë që i kanë parë analizat thonë se përgjigjet nuk janë dhe aq normale. Burime për media bëjnë me dije se këngëtari mund të vuaj nga bronkiektazi. Një sëmundje që prek muret e bronkeve, trash venat dhe mushkëria është më e predispozuar për të marrë infeksion. /Albeu

Related posts

Elvisi, 7 vjeçari që shet mollë për të mbijetuar, mund ta shihni çdo ditë në Llabjan!

dardanianews

Qeveria sot shfuqizon vendimin për karantinim të tri qyteteve

dardanianews

Reagon ashpër një komisionere: Po votojnë kah 3-4 herë, anuloni zgjedhjet në këtë vendvotim

dardanianews