April 19, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Duket shumë më e re por nuk do besoni sa vite mbushi Leonora Jakupi

Leonora Jakupi eshte nje nga kengetaret me te mira shqiptare.

Dje kishte festë në familjen e Leonorës, kjo sepse ajo festoi ditëlindjen.

Ajo ka marrë urime nga më të ndryshme nga më të afërmit e saj, të cilat edhe i ka postuar në Instagram.

Këngëtarja e njohur mbush plot 45 vite.

Leonora është komentuar në media rozë për vite me radhë, për muzikën, artin, dhe për artisten e kompletuar që është./Kosovarja/

Related posts

U tha se është ndarë nga bashkëshorti, Violeta Kukaj pozon në krah të këtij mashkulli

dardanianews

Çfarë pritet të ndodhë sonte në finalen e madhe të ‘BBVK’-së, zbulohen detaje

dardanianews

Olta Gixhari shtatzënë? Fotot dhe detajet që nxitën dyshimet

dardanianews