12.2 C
New York
April 19, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Të shtunën hyri në BBV, bëhet virale deklarata e Jetmirit 1 vit më parë për Kiara Titon

Ish fituesi i “Big Brother Albania 3” Jetmir Salaj është bërë pjesë e BBV mbrëmjen e të shtunës. Jetmiri është njohur si mbështetës i Luiz Ejllit. Mirëpo, ndërsa mbështeste Luizin, Jetmiri gjatë BBV2 ka qenë ai i cili më së shumti e ka sulmuar Kiarën.

Ndonëse kërkoi falje publike disa muaj pas përfundimit të BBV2, fjalët e Jetmirit nuk u harruan aq lehtë në opinionin publik dhe janë rikthyer sërish në qendër të vëmendjes.

“Une jam Kiara: Pretendente per te fituar BBVIP2. Keshilla ime per ju: Hani veze te skuqur mengjes dreke darke Kurre mos lejoni nje mashkul qe tu dashuroj me shume seç dashuroni ju veten… Teknikat se si te sillni nje mashkull verdalle do i tregoj nje here tjeter Ah se harrova: Une di te lexoj”, shkruante asokohe Jetmiri.

Të shtunën hyri në BBV, bëhet virale deklarata e Jetmirit 1

Related posts

A ka krisje? Si janë marrëdhëniet mes çifteve Kiara e Luiz dhe Bora e Donald?

dardanianews

Publikohet promo dhe data, ja kur fillon Big Brother VIP Albania 2

dardanianews

Nuk i kemi parë me herët, këta janë dy djemtë simpatik të Violetë Kukajt!

dardanianews