25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

E bukura e Tropojës provokon me dekoltenë e hapur

E bukura e Tropojës provokon me dekoltenë e hapur

Aktorja e njohur shqiptare, Arjola Demiri, është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për një sërë rolesh kinematografike dhe teatrale.

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ku ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, Arjola publikoi për ndjekësit një fotografi mjaft atraktive në rrjetin social Instagram, ku shfaqej e grimuar dhe me stil.

Teksa provokon pak me dekoltenë e hapur dhe një zinxhir ari ndër dhëmb, aktorja dukej edhe më atraktive në këtë imazh.

“Ka një nesër të mrekullueshme të bukur, që shkëlqen në fund të çdo dite”, ka qenë mbishkrimi i aktores në Instagram.

Related posts

“Kisha frikë të flisja në Big Brother”, Vesa tregon çka e penalizoi

dardanianews

Pasi ia arriti qëllimit, Verona e Bucit ‘braktisë’ Kosovën (FOTO)

dardanianews

Ish presidentja Jahjaga po konkurron për miss, Fadil Berisha ja bënë fotot

dardanianews