20 C
New York
June 28, 2022
DardaniaNews
Featured Showbiz

E dashura e Feros ‘lë nam’ me videon në të brendshme

Arbenita merr gjithë vëmendjen!

E dashura e reperit Fero, modelja Arbenita Ismajli e ka marrë gjithë vëmendjen me disa postime të fundit në rrjete sociale.

Ajo është shfaqur veq në të brendshme me ngjyrë trupi dhe ka treguar format trupore duke vënë në fokus të veçantë të pasmet.

Arbenita Ismajli është modele por akoma më e njohur u bë pas lidhjes së saj me reperin Fero.

Ata tani po e shijojnë romancën ani pse njëherë pati zëra për krizë.

Kujtojmë se shumicën prej fotove provokuese ia realizon vetë reperi.

Related posts

Ushtria amerikane teston dylbinë e re elektrike të pushkës, nuk i lejon ushtarët të shkrepin plumba nëse objektivi nuk është në shënjestër

dardanianews

Tragjike, dje kishte nisur punën si kamerier, plumbat i morën jetën 20-vjeçarit në Velipojë

dardanianews

Infermieri kosovar: Pas masave do i ftojë të gjithë pacientët për një kafe, covid19 grip i zakonshëm!

dardanianews