22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

“E mban dhuratën e ishit”, “Je i ndyrë”, Sara e Bardhi i japin fund lidhjes me debate të ashpra

Sara dhe Bardhi duket se po përjetojnë një ndarje definitive nga lidhja që krijuan në Big Brother VIP Albania 3.

Pas prime të mbrëmshëm, në një debat e sipër Sara u shpreh se nuk dëshiron të vazhdojë më lidhjen me Bardhin, teksa i shprehu zhgënjimin e saj me fjalë të rënda.

Nuk do të kemi një distancë, do të ketë një ndarje definitive, sepse ne të dy nuk shkojmë me njëri-tjetrin, dhe ti refuzon të përshtatesh me mua. Unë kam bërë gjithçka”, tha Sara.

Ti s’ke bë gjithçka, asnjë sakrificë, unë kam bë shumë sakrifica për ty. Unë kam thy shumë principe të mija për ty. Nuk je mundu sa jam mundu unë, unë jam ai që e ka mbajt litarin e lidhjes, jo ti. Ti e ke këput shumë herë”, tha Bardhi.

Më ke zhgënjyer pa fund. Turp të vij që më bën lojë sedre”, iu përgjigj Sara.

Me mua s’ke punë më, nesër unë largohem prej teje. Ti kam evidentu gabimet mos me të humb. E mban dhuratën e ex-it tënd në dorë çdo ditë. Ke tregu që je shtatzënë, dhe unë jo mirëkuptues, unë?”, i tha Bardhi. “Ti je shumë i ndyrë për këto që i përmende”, ia ktheu Sara.

Related posts

Noizy publikon bisedat private me Loredanën

dardanianews

Luizi mbështet Albën e Big Brother Vip Kosova?

dardanianews

Anita për Ramushin: Rri drejt zoti s’ta hup, boston n’mes t’dimrit!

dardanianews