19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Ilnisa do ‘plas’ nga xhelozia, ish e dashura e Meritonit qenka yll (FOTO)

Meriton Mjekiqi është një nga personazhet më të përfolur në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ pas afrimitetit me Ilnisën.

Dyshja janë parë më të afërt se kurrë ditët e fundit, ku ndër të tjera mbrëmjen e së shtunës shkëmbyen edhe puthjen e tyre të parë në buzë.

Në klipin prezantues të tij, Meritoni përveç karrierës dhe karakterit të tij theksoi se është edhe baba i një djali të cilin e ka mbajtur larg vëmendjes së mediave edhe raportin me të.

Por sa i perkete ish partneres se Meritonit,ajo qenka nje yll./VEQSHQIP/

Shiko fotot:

Related posts

Në temperatura të larta, Kiara Tito ka gjetur këtë formë për t’u freskuar

dardanianews

Diola flet për herë të parë për lidhjen me biznesmenin: Për herë të parë vendosa të ndjek zemrën

dardanianews

Krizë në çift: Çka po ndodh me Luizin dhe Kiarën? Ajo bën veprimin që askush nuk e priste

dardanianews