12.2 C
New York
April 19, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

E papritur, Bardhi lë përfundimisht shtëpinë, kjo është arsyeja

Bardhi u largua nga BBVA 3.

Largimi i tij erdhi pasi vëllai i tij erdhi ta vizitoj dhe i kërkoj të largohet sepse nënë e tij ndodhet në spital për shkak të hipertensionit, shkruan InfoKosova.

Bardhi ishte ai i cila pa menduar dy herë u largua madje nuk dëshiroj të takonte edhe banoret.

Kujtojmë se e dashura e Bardhit, Sara u largua të martën, ndërsa rrugëtimi i Bardhit sonte./InfoKosova/

Related posts

Azemi me lot në sy i përgjigjet përqeshjes së Bucit

dardanianews

Anita Haradinaj ia çet pikën: Për televizion s’ia jap dorën kurrkujt hiç

dardanianews

Blerando humbë personin e dashur në familje

dardanianews