22.4 C
New York
May 26, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

E papritur/ Meriton Mjekiqi del nga shtëpia e Big Brother VIP, zbulohet arsyeja

E papritur/ Meriton Mjekiqi del nga shtëpia e Big Brother VIP, zbulohet arsyeja.

Në spektaklin e natës së kaluar banori i Big Brother Vip Meriton Mjekiqi është ndierë keq. Në një moment gjatë diskutimeve për ngjarjet e ndodhura në shtëpi, moderatori Ledion Liço i thotë të largohet në dhomën e rrëfimit për të marrë ndihmë mjekësore.

Por burime për Report Tv bëjnë me dije se Meritoni ka dalë nga shtëpia e Big Brother mbrëmjen e djeshme dhe është transportuar në spitalin e Traumës.

Siç mëson Report Tv aty ka qëndruar për rreth dy orë ku u është nështruar të gjithë ekzaminimeve. Mirëpo ky detaj nuk është zbuluar nga produksioni i Big Brother.

Related posts

Publikohet lista përfundimtare e banorëve të Big Brother VIP 3

dardanianews

Dafina Zeqiri ‘pa pikë marre’, publikon foto intime me të dashurin e saj

dardanianews

“Lavire”: Fjolla Morina me akuza të rënda ndaj Morena Tarakut, Arbnora Ademajt e Shkenda Dubovës?

dardanianews