22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Tha se ishte beqare, Sara K zbulon të dashurin pas surprizës në BBVA

Surpriza nga një person i panjohur për publikun, ka zbuluar se banorja e BBVIP, Sara K paska të dashur edhe pse ka thënë se në shtëpi ka hyrë single.

Ai i ka dërguar asaj një tufë me trëndafila dhe ma qenë Roza ajo që e ka pyetur Sarën se kush është adhuruesi sekret, duke nënkuptuar se mund të jetë i dashuri.

Roza: Adhuruesi yt sekret është vërtetë sekret apo ti e di kush është?

Roza: Po çfarë shenje horoskopi është adhuruesi yt sekret? Ti je Peshqit, unë mendoj se ai është Akrepi.

Sara Karaj qesh në shenjë konfirmimi, duke aprovuar që ai është një Akrep.

Roza: Akrepat janë shumë protektivë dhe territorialë për partneren. Ai ka dashur t’jua bëjë të qartë të gjithëve atje jashtë që është e imja.

 

pixel

Related posts

Rita Ora: Jam një refugjate dhe gjithmonë do të jem e tillë, krenohem me këtë

dardanianews

U zunë për Big Brother VIP? Arbana Osmani thyen heshtjen, flet për prishjen e raporteve me Luana Vjollcën

dardanianews

“Meshkujt po zhvishen dhe ndërrohen në sy të vajzave”, aktorja Egla Ceno shpreh shqetësimin e saj në spektaklin e BBVA

dardanianews