13.6 C
New York
April 13, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

E rëndë: Shoku i klasës i kërkon Besnik Mustafës, ta mbys babain për hirë të popullit

Besnik Huruglica, shoku i klasës së djalit të Isa Mustafës, kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Besnik Mustafa, ka një mesazh për të.
Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Huruglica ia dërguar mesazh Mustafës duke i thënë se “Unë babën tem kurrë se kisha lanë me bo cka po bon baba yt”.

Tutje shoku i klasës së Besnik Mustafës, ka thënë se “ka shumë mundësi që e kisha mytë n’gjumë për hatër të populli”

Të gjitha këto reagimi vijnë pasi që kryesia e Kuvendit vendosi që të mbaj nesër senacë për rrëzimin e Qeverisë Kurti.

Related posts

Zyrtare: Bllokohen pikat kufitare në Bërnjak, Jarinjë dhe Merdarë

dardanianews

Kush do ta marrë kujdestarinë e fëmijëve të Liridona Ademajt? (VIDEO)

dardanianews

“Oj lavire”, konsulli më i ri i vendit dikur përdorte gjuhë të rëndë ndaj gruas që u paraqit si e dashura e babait të tij

dardanianews