19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Kronika e zezëLajme

E trishtë: Ky është 26 vjeçari që u godit për vdekje në aksidentin te ministria e Arsimit

Një aksident me fatalitet ka ndodhur sot në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë, ku një këmbësor është goditur për vdekje nga një veturë, raporton Gazeta Sinjali.

Këmbësori që mbeti i vdekur si pasojë e aksidentit është Shkumbin Habibaj, 26 vjeçar, mëson Gazeta Sinjali.

Për rastin ka folur edhe Policia, e cila ka konfirmuar për Gazetën Sinjali se shoferja e veturës është shoqëruar në stacion policor.

“Sot rreth orës 12:40  kemi pranuar informatën se në rrugën  “Agim Ramadani” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku me pasoja fatale. Në këtë aksident, kanë qenë të përfshirë një këmbësor dhe një automjet.

Si pasojë e aksidentit, lëndime të rënda trupore ka pësuar këmbësori i cili nuk ka arritë të përballojë plagët dhe i njëjti  ka ndërruar jetë.

Vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendngjarje. Aktualisht policia ka nisë një hetim për zbardhjen e rrethanave që kanë quar deri te ky aksident trafiku, ndërkohë që ngasësja automjetit është shoqëruar në stacion policor”.

Related posts

Ky është 18-vjeçari hero që u mbyt në Durrës, në përpjekje për të shpëtuar vëllain e tij të mitur dhe shokun

dardanianews

Familja e çuditshme në Amerikë/ Mamaja, vajza dhe motra ndajnë të njëjtin burrë (Fotot)

dardanianews

Fizikanti i njohur sqaron se pse ne nuk mund t’i shohim jashtëtokësorët

dardanianews