22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Edona James fut në siklet Robert Berishën: Do lidhesha me ty, por …

Ish-finalistja e “Big Brother VIP Kosova”, Edona James së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Robi Plaket Kur Don Vet”, ku ka folur më shumë rreth eksperiencës së saj në BBV.

Ajo u shpreh se ka menduar që të lidhet me të, por ka ndërruar mendje sepse dëgjoi se e ka shumë të vogël organin gjenital.

Komenti i Edonës vuri në siklet Robertin i cili u skuq i gjithi, ndonëse e kaloi këtë situatë të sikletshme duke e pyetur ish-banores se në një marrëdhënie seksuale a është më e rëndësishme madhësia apo përvoja.

Pjesë nga intervista:

Edona: Seriozisht je edhe live shumë i bukur, nuk ka faj Nora Istrefi se është martuar me ty.

Ti shumë shpesh i ndërron femrat thash hajt ta provoj këtë Robertin, por dëgjova se e ke shumë të vogël dhe ndërrova mendje.

Roberti: A mendon se madhësia kryen punë më shumë apo teknika dhe përvoja?

Edona: Përvoja të mëson çdo gjë.

A ma beson se që kur kam dalë jashtë akoma s’kam bërë gjë me asnjeri, sepse unë i zgjedh.

Roberti: Unë jam 46-vjeç dhe më ka ra me ndërruar femra por pastaj më është dashur të bëj një operacion.

Të gjithë zvogëlojnë hundën dhe unë kam zvogëluar organin gjenital.

Related posts

Ganimete Musliu mbështet Xhulin në BBVK: Ia uroj fitoren gruas që i është ekspozuar agresivitetit të tre burrave

dardanianews

Efi në gjendje jo të mirë shëndetësore, shtrohet në spital

dardanianews

Vetëm pas pak javësh, ndahet çifti Bashkim – Alvisa

dardanianews