22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Motra e Bardhit refuzon të takoj Sarën

Bardhi pranoj vizitë nga motra e tij Aferdita.

Motra e tij e pyetur nga Ledioni se a dëshiron të takoj Sarën, ajo shprehet se “Unë kisha pas dëshirë t’i takoj të gjithë pa dallim”.

Tutje vazhdoj se “Unë nuk ndërhy në jetën e Bardhit, ky e dinë më së mirë në vendimet e tij, unë dhe familja i besojmë, dhe na intereson lumturia e tij”. Shkruan “Kosovarja”.

Related posts

Çfarë po ndodh me Ema Ismailin, motrën e Adelines?

dardanianews

“A po më lëshon”, Xhuli nervozohet me Atdheun

dardanianews

“Unë t’i jap 200 mijë euro veç mos e tradhto grun”, Blero ia thotë troç Bucit

dardanianews