19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Ekskluzive: Arta Kabashi në lidhje me Blerim Destanin

Ajo sapo ka dalë nga reality shou “Big Brother VIP Albania”, ku qëndroj për gati dy muaj.

Dhe, pas daljes nga ky reality show, Arta po gëzon mjaftë vëmendje.

Bukuroshja pejane ka pohuar se është në lidhje dhe se i dashuri i saj është personazh publik, shkruan “Kosovarja”.

Flitet se këngëtarja Arta Kabashi prej kohësh është në lidhje dashurie stabile me aktorin Blerim Destani.

Related posts

Shqipja: Jam dashuru në Blerandon (VIDEO)

dardanianews

Xhuli Nura pozon e zhveshur, ekspozon format e trupit

dardanianews

Blero përlotet : Më kanë tradhtuar të dashurat!

dardanianews