25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Ekskluzive: Nga java e ardhshme INDEKSONLINE publikon përgjime mes politikanëve kosovarë

ndeksonline pritet që nga java e ardhshme të publikojë përgjime të politikanëve kosovarë.

Përpos përgjimeve, aty do të zbardhen edhe SMS të shkëmbyer mes tyre.

Kësisoj, nga  dita e hënë portali ynë do të tregojë bisedat dhe përgjimet e disa prej personaliteteve të larta shtetërore.

Politika, marrëveshje… janë disa prej temave që diskutohen në këto përgjime të cilat i posedon Indeksonline.

Indeksonline

 

Related posts

Zhaklin Lektari e dashura e njërit nga banorët e Big Brother Albania? Publikohen foto duke u puthur

dardanianews

Tjetër tragjedi në Serbi/ Nga të shtënat me armë raportohen tetë persona të vrarë

dardanianews

Në vendin dhe momentin e duhur, mësuesja ia shpëton jetën nxënësit që po ngufatej

dardanianews