25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Vajza e Danit publikon foton më të bukur me të dashurin

Fjanda është vajza e këngëtarit të njohur kosovar, Ramadan Krasniqit.

Ajo u bë e njohur fal famës së babait të saj.

Fjanda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është shfaqur me të dashurin dhe po duket shumë bukur me flokët e gjata.

Related posts

“Kam tradhtuar”/ Zhaklin Lekatari e thotë troç: Ja arsyet që më kanë çuar drejt saj

dardanianews

Aktorja e filmave me pullë të kuqe i kapet Edonës: Pse po i fut hundët

dardanianews

U bё mollё sherri në përleshjen me sigurimin, e dashura e Bleros paska shkëlqy mbrëmë (Foto)

dardanianews