22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Elvana Gjata në lidhje me artistin nga Kosova?!

Ditët e fundit në rrjet po qarkullon se mes Elvana Gjatës dhe Ylli Limanit mund të jetë një lidhje romantike.

Edhe pse dyshja këto dyshime po i bëjnë më të mëdha me veprimet e tyre,

Prekjet, shikimet dhe shume detaje që të dy po bëjnë së bashku në performanca në vende të ndryshme, po lënë të kuptohet se mes tyre ka diçka më shumë.

Artistët nuk kanë pohuar apo mohuar një lajmë të tillë, por pamjet flasin vet, shkruan “Kosovarja”.

 

Related posts

Fustani i Adelina Ismailit hiti i kësaj vere në dasma

dardanianews

Portalet shqiptare: Dalin analizat e Luiz Ejllit, rezultati është problematik

dardanianews

Derisa Kaderi dhe Lumbardhi nuk përmbahen në lift, shihni çfarë bën Santiana me…

dardanianews