26.7 C
New York
May 26, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Ja për kë bën ‘tifo’ në BBV, Luiz Ejlli e thotë “troç”

I ftuar special mbrëmjen e sotme është fituesi i edicioniit të kaluar të “BBVA3”.

Ai u bë pjesë e studios që në fillimin e “primet”, teksa Ledioni e pyeti se cili prej banorëve është i preferuari i tij.

“Unë vdes mbas teje”, i’u përgjigj Luizi Ledionit.

Related posts

Leonora me veshje glamuroze lutet të kalojë koronavirusi

dardanianews

Kaq vite pas ndarjes nga burri i parë, Shëngyli më në fund na prezaton me dashurinë e re

dardanianews

Sara dhe Ledri bëhen bashkë me rastin e veçantë

dardanianews